PANIK IKA! DIZFEVKü ELEKTRONIK BEYINıNıZı EROIN SUYU DöKüLMESINDEN ISTIRDAT KıLAVUZU (DAHA çOK KOLAYLıK!)

Panik ika! Dizfevkü Elektronik beyinınızı Eroin Suyu Dökülmesinden Istirdat Kılavuzu (Daha çok Kolaylık!)

Panik ika! Dizfevkü Elektronik beyinınızı Eroin Suyu Dökülmesinden Istirdat Kılavuzu (Daha çok Kolaylık!)

Blog Article

çoğumuz oradaydık. Dizüstü elektronik beyinınızda çkızılışırken serinletici metal suyunuzdan bir yudum düzenırsınız ve beddua! Bir sıçrama, bir dökülme ve ansızın en kötü kabusunuz ortaya çıkıyor; maden suyu kibar makinenizi ıslatıyor. Endişelenmeyin, uygulayım bilimi kullanıcıları arkadaşlar! Dökülen bir içecek sinir bozucu olsa da, hızlı hareket kılmak dizyanü elektronik beyinınızı gene animasyon şansınızı önemli ölçübile artırabilir. İşte bu durumu aşmak ve muhtemelen aletinızı kaydetmek midein ilimlı bir kılavuz.

Hızlı Deprem Etmenin Önemi

Maden suyu, şekerli mideeceklerin yahut yemiş sularının aksine, önceden daha az tehdit edici görünebilir. Fakat içerdiği mineraller gene bile elektriği iletebiliyor ve denetleme edilmediği takdirde güdük çevrim riski taşıyor. Hasarı en aza indirmenin anahtarı hızlı davranış etmektir. Deniz dizfevkü bilgisayarınızda ne derece uzun müddet lakırtıırsa, dahili dahişenlerin paslanma muhtemellığı da o kadar artar.

Dizöteü Elektronik beyinı Idare etmek İçin Etap Hamle Kılavuz

Gücü Hemen Kapatın: Bu zer kuraldır. Bir saniyenizi da anlamsıza harcamayın; dizvücutü elektronik beyinınızı baştan sona kapatın. Fişini güç kaynağından çıgönül ve harici taşıtçıler veya USB bellekler kabil ona bağlı bütün çaşama birimlerini çıakıl. Burada hız çok önemlidir!

Eğme ve Havadanaltma: Görüntülükı kapalı sara dizfevkü bilgisayarınızı dikkatlice pahal çevirin. Sıkışmış suyun autarı akmasını teşvik geçirmek kucakin yavaşça farklı yönlere eğin. Suyun cihazın sineine henüz okkalı girmesine niçin olabileceğinden saygın bir şekilde sallamayın.

Fazlalığı Emdirin: Berrak, emici bir bez (tercihen tüy bırakmayan) cebin ve etkilenen bölgelere yeğniçe vurun. Ovalamayın çünkü bu, suyun daha da yayılmasına niçin kabil. Özellikle klavye ve dokunmatik yüzey çevresinde kabil evetğunca bir küme likityı kurutmaya odaklanın.

Pili Çıiç (Mümkünse): Bazı dizöteü bilgisayarlar pili çıkarmanıza olanak tanır. Eğer sizinki var ise, dökülen suyla çarpıcılık kontaksının devam etmesini önlemek ciğerin onu çıyürek. Pilin çıkadınlmasıyla ilişkin özel talimatlar midein dizarkaü bilgisayarınızın kılavuzuna yahut üreticinin web sitesine bakın.

Açın (İsteğe rabıtlı): Bu girişim bir zaman daha müterakki düzeydedir ve özen gerektirir. İçiniz rahatsa, dahili üstelikşenleri açığa çıkarmak için dizyanü elektronik beyinınızın eğin panelini heveslimayı düşünün. Görünür su damlacıklarını dikkatlice silmek dâhilin akman ve kuru bir bez kullanın. Önemli Not: Bunu salt dizyüzeyü bilgisayarınızı daha bir araba hasara kez heveslimadan söküp takabileceğinizden eminseniz deneyin. Güvenli değilseniz bu girişimı bir profesyonele görevlendirmek en iyisidir.

Havalandırın: Dizmafevkü elektronik beyinınızın yeğin havalandırılan bir alanda en az 48 zaman, tercihen daha uzun süre açık havada kurumasını bekleyin. İdeal olarak, gökyüzü sıkıntısızışını bırakmak muhtevain ak pak bir havlunun üzerine baş aşağı yerleştirin. Makbuzi müstear yahut menfez dürtüsüne direnin; sabır çok önemlidir!

Bonus İpucu: Pirinç Banyosu Efsanesine Diren

İnternet, nemi emmek yürekin dizyanü bilgisayarınızı pirince daldırmanızı önerse bile, bu çoğu kez önerilmez. Pirinç taneleri değersiz çatlaklara sıkışarak eklenmiş sorunlara niçin olur. Kurutma üzere temiz, emici bir bez kullanmaya devam edin.

Profesyonel Iane özlemek

Dizarkaü elektronik beyinınız önemli ölçüde ıslandıysa yahut mafevkdaki adımlardan herhangi birini kendiniz yapmaktan rahatsızlık duyuyorsanız, nitelikli bir bilgisayar tamirat teknisyeninden profesyonel medet kabul etmek en iyisidir. Hasarı bileğerlendirebilirler, dahili bileşenleri milimi milimine temizleyebilirler ve muhtemelen dizmafevkü elektronik beyinınızı canlandırabilirler.

Gelecekteki Dökülmelerin Önlenmesi

Bir ons önleme, bir kilo tedaviye bedeldir! Gelecekteki dökülme riskini en aza indirmek muhtevain bazı ipuçları:

Masanız kucakin dökülmeye karşı dayanıklı bir akarsu şhizmetesi veya bardağa mevduat binan.
Vasıtasız dizbedenü elektronik beyinınızın üzerinde taam maden yemekten yahut sinemekten kaçının.
Dağınıklığı ve yanlışlıkla çarpmaları en aza indirmek ciğerin çalışma düzınızı derneşik tutun.
Son Güfte

Dizarkaü elektronik beyinınıza eroin suyu dökmek stresli bir deneyim mümkün. Ancak bu adımları izleyerek ve hızlı davranış ederek tam iyileşme şansınızı önemli ölçübile zaitrabilirsiniz. Takatın çok önemli bulunduğunu unutmayın, bu nedenle sakin olun ve ab hasarını en aza indirmek derunin çabucak harekete geçin. Bu kolaylaştırılmış (kolaylaştırılmış!) adımları izleyerek, dizyüzeyü elektronik beyinınızı kez gibi bir ölümden kurtarabilirsiniz.

Report this page